aktualnosci klubu

 W sobotę 21 kwietnia  2018 o godz. 12.00 rozpoczynamy rekrutację do grupy Toddlers Sopockiej  Szkoły Montessori. Zainteresowanych rodziców zapraszamy na spotkanie w ramach Dnia Otwartego  do siedziby naszego żłobka przy  ul. Tatrzańskiej 19  w  Sopocie  Kamiennym Potoku.

Szanowni Rodzice,
 
Pierwszy miesiąc wspólnej pracy już za nami. Dziękujemy bardzo za wsparcie i wyrozumiałość podczas adaptacji. Dziękujemy również za poszanowanie naszego planu dnia i punktualne przyprowadzanie dzieci. 
Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie społeczności grupy Toddlers Sopockiej Szkoły Montessori, w środę dnia 18 października 2017 r.o godz. 17:00.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dziećmi 1 września w godzinach od 10:00 do 13:00.
Dzieci, które dołączą od września do naszej grupy oraz dzieci, które wracają po wakacjach będą potrzebowały czasu na oswojenie się z nowym miejscem, nowymi kolegami oraz z nauczycielkami.
Tego dnia pragniemy bliżej zapoznać Państwa z naszym otoczeniem, zarówno w klasie jak i w ogrodzie.
Będziemy mieli okazję porozmawiać oraz zasiąść do wspólnego posiłku. Bardzo prosimy aby każde dziecko przyniosło ze sobą przekąskę ( np. owoce, kabanosy, pieczywo chrupkie), które postawimy na wspólnym stole do dyspozycji wszystkich.
 Po przywitaniu dzieci na elipsie będzie chwila aby powspominać wakacje, przekazać najważniejsze informacje i odpowiedzieć na Państwa pytania.
W tym dniu dzieci nie będą jadły obiadu w żłobku.
Podczas swobodnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym pokażemy Państwu otoczenie zewnętrzne i przedstawimy aktywności jakimi zajmują się dzieci w grupie Toddlers.
Zachęcamy do ponownego przeczytania „Przewodnika dla Rodziców”, który otrzymali Państwo w trakcie rekrutacji, Jeżeli nasuną się Państwu pytania chętnie na nie odpowiemy w piątek 1 września.
Prosimy o zabranie ze sobą obuwia na zmianę dla siebie o dziecka.

Szanowni Państwo,

Oto nasze aktualne menu.

11 marca 2017 r. o godzinie 11.00 zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych dołączeniem do społeczności żłobka i przedszkola na pierwszy etap rekrutacji w formie Dnia Otwartego.

Czytaj więcej: 11 marca, godz. 11.00 - Dzień Otwarty Żłobka i Przedszkola