Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Aktualności

aktualnosci szkoly

Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2019/2020. Pierwsze spotkanie, dla zainteresowanych rodziców odbędzie się w sobotę, 2 marca o godz. 10.00

Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce"Rekrutacja".

Nasza szkoła jest miejscem stale uczącym się i rozwijającym - to nie ulega żadnej wątpliwości. Nasi uczniowie każdego dnia odkrywają nowe horyzonty - nie tylko edukacyjne, ale również społeczne. Nauczyciele stale poddają refleksji swój warsztat i nie ustają w poszukiwaniu nowych inspiracji. A co robią rodzice naszych uczniów? Też się uczą!

 

17. października wyjątkowo liczna grupa rodziców przybyła na warsztat prowadzony przez Panią Katarzynę Stryjek - pedagoga, mediatora, trenera i prezesa Polskiego Centrum Mediacji w Trójmieście. Spotkanie zostało poświęcone tematowi indywidualnego potencjału dziecka i jego współzależności z kompetencjami wykorzystywanymi w pracy w grupie, natomiast poprzedzone było wyjątkowym wykładem niezwykle utalentowanej uczennicy kl. VII, która przedstawiła swoim rówieśnikom, nauczycielom i rodzicom najciekawsze zagadki kosmosu.

 

Dziękujemy za tak liczne przyjście w tym ważnym dla nas dniu i zapraszamy na kolejne wydarzenia, których z pewnością nie zabraknie!

Wakacje na półmetku. Już nie możemy się doczekać nowego roku szkolnego.

Pierwszy raz po wakacjach widzimy się w szkole w poniedziałek,  3 września o godz. 10.00.

Do zobaczenia! 

Zgodnie z życzeniem Rodziców naszej Szkoły w roku szkolnym  2018/2019 na stronie internetowej będziemy umieszczać jedynie relacje z najważniejszych wydarzeń. Nie planujemy zamieszczać bieżących informacji, informacje te będą przekazywane rodzicom uczniów drogą mailową.

 W sobotę 17 lutego 2018 o godz. 16.00 rozpoczynamy rekrutację do Sopockiej  Szkoły Montessori. Zainteresowanych rodziców zapraszamy na spotkanie w ramach Dnia Otwartego  do siedziby naszej Szkoły przy  ul. Tatrzańskiej 19  w  Sopocie  Kamiennym Potoku.