Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Spotkanie społeczności szkolnej
Opublikowano: 28 wrzesień 2017

Spotkanie społeczności szkolnej

 Drodzy Rodzice Sopockiej Szkoły Montessori,

 

2 października 2017 r. (poniedziałek) serdecznie zapraszamy Was na spotkanie społeczności szkolnej

Plan spotkania:

17.00-17.40 spotkanie społeczności Rodziców i Nauczycieli,

17.40-17.50 prezentacja oferty zajęć dodatkowych dla naszych Uczniów "Warsztaty Kreatywności ODYSEJA UMYSLU" (Marcin Foppke),

18.00-21.00 warsztaty dla Rodziców Sopockiej Szkoły Montessori " Niegrzeczni Rodzice, grzeczne Dzieci".

"Proponowane warsztaty specjalnie dla Rodziców zmęczonych proszeniem, żądaniem, nakazywaniem, odpowiedzialnością i byciem doskonałym Rodzicem, którym marzy się lekkość, radość i więcej luzu..."

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Malgorzata Olszewska trenerka, coach i mediatorka w nurcie NVC, konsultantka Biologii Totalnej, facylitatorka programu Essential Peacemaking Woman and Men, mama 12- letniego Tymona, zafascynowana dziecięcą mądrością, komunikacja empatyczną i wynalazcami, amatorka trikke, "Pracy" Byron Katie i odpowiedzi na pytanie jak żyć w chwili.

Zależy nam żeby jak najwięcej z Państwa mogło skorzystać z tak niesamowitego spotkania, dlatego proponujemy opiekę nad dziećmi w trakcie trwania spotkania.

Aby warsztaty mogły się odbyć na naszej liście powinno zapisać się co najmniej 20 osób. Do piątku 29 września zostaną Państwo powiadomieni @ o realizacji warsztatu.

Prosimy o @ zapisy do 28 września (czwartek): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

                                                                                                                                          Pozdrawiamy i zapraszamy

   Dyrekcja i Nauczyciele