Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Anna Kandulska
 
 

Jestem magistrem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Posiadam kilkuletnie

doświadczenie w pracy z dziećmi poniżej 3-go r.ż., które zdobyłam m.in. pracując w żłobku konwencjonalnym oraz w żłobku gdzie stosowano pedagogikę Marii Montessori grupie dzieci 12-36 miesięcy. Ukończyłam Kurs Pedagogiki Montessori dla wieku 0-3 "Pomagać życiu" pod kierunkiem trenerki Emi Yuda Assotiation Montessori Internationale 0-3 & 3-6. 

W Klubie Dziecięcym Sopockiej Szkoły Montessori mam przyjemność pracować jako nauczyciel grupy Toddlers.

Praca z Dziećmi zawsze była dla mnie wielką przygodą i inspiracją, ponieważ każdego dnia przynosi coś nowego, wymaga kreatywności, powoduje zmianę sposobu myślenia. Najmłodsi, niezmiennie od lat, dostarczają mi wielu emocji, uczą pokory i cierpliwości oraz spojrzenia na świat z innej perspektywy. Praca z dziećmi uwrażliwia, wyostrza zmysły i przypomina, że życie to radość tworzenia i poznawania. Wierzę w moc swobodnej zabawy i samodzielności.

Mojej pracy z Toddlersami przyświecają słowa Marii Montessori:

„Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona, ale całość jego zdolności psychicznych." 

W wolnych chwilach zgłębiam tajniki psychologii. Pasjonuję się dobrą literaturą. Interesuję się zasadami zdrowego odżywiania i ekologią. Staram się aktywnie spędzać wolny czas z rodziną.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwóch córek – 12-letniej Nikoli oraz 8-letniej Majki.