Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Anna Fierek
     kadra-przedszkole

 Ukończyłam studia licencjackie o specjalności wczesna edukacja z logopedią w 2014 roku. Następnie, kontynuowałam kształcenie na studiach magisterskich na specjalizacji pedagogika szkoły. Zrealizowałam studia pięcioletnie na kierunku pedagogiki w trybie stacjonarnym na Uniwersytecie Gdańskim.

Alternatywne koncepcje nauczania wzbudziły moją ciekawość poznania. W okresie studiowania rozpoczęłam wolontariat w Sopockiej Szkole Montessori, który pozwolił mi doświadczyć w szkolnej i przedszkolnej codzienności realizację pedagogiki Marii Montessori. Miałam możliwość poznania niekonwencjonalnych materiałów dydaktycznych, wykorzystywanych do pracy dydaktycznej z dziećmi w różnym okresie rozwoju.  

Pedagogika Montessori inspiruje indywidualnym traktowaniem każdego dziecka. Idea samodzielności jest dla mnie najcenniejszą wskazówką w pracy z dziećmi.

Aktualnie, w Sopockiej Szkole Montessori pełnię rolę nauczyciela dzieci przedszkolnych. 

Prywatnie, jestem miłośniczką krótkich podróży z plecakiem i książką w dłoni.