Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Weronika Michalowska
    weronika michalowska kadra-przedszkole
weronika michalowska pic 

Ukończyłam studia magisterskie o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Swoje zainteresowanie kulturą słowa pogłębiałam na Podyplomowych Studiach Logopedycznych na Uniwersytecie Gdańskim.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w pracy w ośrodku teatralnym wykorzystuję jako nauczyciel Montessori oraz terapeuta.


Pedagogiką alternatywną interesuję się od czasów studenckich. Już wtedy miałam okazję poznać funkcjonowanie placówek montessoriańskich m.in. w Sopocie czy w Warszawie. Wyboru swojej drogi zawodowej dokonałam na długo przed uzyskaniem dyplomu studiów.


W pedagogice Montessori urzekła mnie prostota i mądrość. Jej siła tkwi w możliwości doświadczania własnej osoby poprzez tworzenie odpowiedniego, nieograniczonego schematami otoczenia.


W Sopockiej Szkole Montessori dbam o rozwój języka. Prowadzę zajęcia logopedyczne z zakresu profilaktyki i terapii mowy.