Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Kinga Kornacka
    knga kornacka kadra szkola
knga kornacka 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych gdzie ukończyłam studia magisterskie w Instytucie Stosunków Międzynarodowych. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Pedagogicznym SGGW oraz studia podyplomowe z zakresu Polityki i Zarządzania Oświatą.
Pierwsze doświadczenia pedagogiczne zdobywałam pracując jako nauczycielka języka angielskiego. Wybrałam ten zawód, ponieważ przekazywanie wiedzy innym jest moją pasją. Cenię sobie pracę zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. Myślę jednak, że nauczanie dzieci jest najciekawszym doświadczeniem, dzięki któremu mamy możliwość obserwowania procesu rozwoju drugiego człowieka. Od kilku lat poznaję pracę w szkole z innej strony, zajmuję się administracją.
Moją kolejną życiową pasją są konie i jeździectwo. Kocham wszystkie zwierzęta ale to właśnie konie zajmują w moim sercu szczególne miejsce.
Jeżdżę konno od czwartego roku życia, jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna i mam dwa własne konie o imionach Diana Demeter i Duke of diamonds.