Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Dominika Sobol
     kadra-przedszkole
 

 Studia licencjackie ukończyłam na kierunku nauczanie geografii i biologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia magisterskie również  ukończyłam w Toruniu, na kierunku nauczanie geografii, specjalność gleboznawstwo. 

Przez rok pracowałam jako nauczycielka geografii i biologii w Liceum i Gimnazjum "Oskar" w Olsztynie. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam także na praktykach w II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie, skąd pochodzę, oraz pracując w Zespole Szkół W Krzywiniu.

Jestem bardzo kreatywną  osobą, mają pasją jest malowanie ceramiki, ale uwielbiam pracować z przeróżnym technikami plastycznymi. Od dziecka jestem zafascynowana otaczającym mnie światem, stąd wybrałam taki, a nie innych kierunek studiów. 

W Sopockim Przedszkolu pojawiłam się w lutym ( jako nauczyciel języka angielskiego), a obecnie, czyli od września 2016 roku,  mam przyjemność  (i to jaką, bo właśnie spełniło się moje marzenie) uczyć przyrody w Sopockiej Szkole Montessori.