Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Oferta szkoły
onas lewa 

 

OFERTA SZKOŁY

Sopocka Szkoła Montessori to  niepubliczna szkoła podstawowa z uprawnieniami szkoły publicznej. Z założenia szkoła jest placówką integracyjną, zapewniającą edukację   w klasach mieszanych wiekowo.        

Sopocka Szkoła Montessori to kompleks 3 placówek: żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej.  Mieścimy się pod jednym adresem , jednak organizacyjnie placówki są samodzielne dając  możliwość edukacji Montessori od 18 m.ż. do ukończenia szkoły podstawowej.  

Taki system organizacji jest wygodny dla rodzeństw,  zapewnia spójność w podejściu do wychowania i edukacji, daje możliwość współdziałania i wymiany doświadczeń na wielu poziomach i płaszczyznach.

OPŁATY

Czesne w wys. 1410 zł obejmuje: opłatę za obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, zajęcia na pływalni, opiekę i wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, opiekę pozalekcyjną, zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli Szkoły. Czesne nie obejmuje kosztów obiadów, kosztów wycieczek, spektakli teatralnych,muzycznych, seansów kinowych, zajęć dodatkowych prowadzonych przez instruktorów spoza grona nauczycieli Szkoły. 

(Obowiązuje płata wpisowa w wys. jednego czesnego)

 

 

 

Materiały do pobrania

- w przygotowaniu

   
  onas prawa