Rekrutacja w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Sopocka Szkoła Montessori" składa się z trzech etapów: 

I etap obejmuje udział obojga rodziców w Dniu Otwartym . W trakcie dnia otwartego jest możliwość zapoznania się z programem i sposobem realizacji nauczania w naszej szkole. Można  porozmawiać z kadrą szkoły, w tym także z wychowawcą  klasy I-III. Jest to  okazja dla Rodziców do obejrzenia i zwiedzenia  otoczenia szkoły.  Po spotkaniu Rodzice będą mogli zapisać się na spotkania indywidualne      z dyrektorem szkoły oraz wychowawcą, które stanowią drugi etap rekrutacji. 

II etap obejmuje indywidualne spotkanie Rodziców i ich dzieci z dyrektorem szkoły oraz wychowawcą klas I-III. Na to spotkanie zapraszamy serdecznie całe Rodziny, czyli prosimy o przyjście obojga Rodziców wraz z Dzieckiem. Wszystkie spotkania odbędą się  w terminach ustalonych w trakcie Dnia Otwartego. 

III etap, po potwierdzeniu przez Szkołę  możliwości przyjęcia ucznia oraz uzgodnieniu      i zaakceptowaniu wzajemnych zobowiązań zaprosimy Państwa na podpisanie umowy "O opiekę i edukację" na nadchodzący rok szkolny.

Uwaga: Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w dniu otwartym za pośrednictwem poczty elektronicznej:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

 Dzień otwarty dla rodziców  kandydatów na uczniów, na rok szkolnty 2018/2019:

sobota, 17 lutego 2018, godz. 16.00 

w siedzibie Sopockiej Szkoły Montessori

FORMULARZ - (link) 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kinga Kornacka - sekretarz Szkoły                      tel. 515 256 108