Rekrutacja w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Sopocka Szkoła Montessori" składa się z trzech etapów: 

I etap obejmuje udział obojga rodziców w Dniu Otwartym . W trakcie dnia otwartego jest możliwość zapoznania się z programem i sposobem realizacji nauczania w naszej szkole. Można  porozmawiać z kadrą szkoły, w tym także z wychowawcami, którzy będą odpowiedzialni za klasy I-III. Jest to  okazja dla Rodziców do obejrzenia i zwiedzenia  otoczenia szkoły.  Po spotkaniu Rodzice będą mogli zapisać się na spotkania indywidualne z dyrektorem szkoły oraz wychowawcą, które stanowią drugi etap rekrutacji. 

II etap obejmuje indywidualne spotkanie Rodziców i ich dzieci z dyrektorem szkoły oraz jednym z wychowawców klas I-III. Na to spotkanie zapraszamy serdecznie całe Rodziny, czyli prosimy o przyjście obojga Rodziców wraz z Dzieckiem. Wszystkie spotkania odbędą się  w terminach ustalonych w trakcie Dnia Otwartego. 

III etap obejmuje uczestnictwo obojga Rodziców w dwudniowych warsztatach poświęconych pedagogice Marii Montessori. Warsztaty szkoleniowe odbędą się w maju każdego roku.

Uwaga: Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w dniu otwartym za pośrednictwem poczty elektronicznej:

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Do końca marca poinformujemy Państwa o dacie Dnia Otwartego. 

FORMULARZ - (link) 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kinga Kornacka - sekretarz Szkoły - tel. 515 256 108