Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/iws4u/domains/montessori.sopot.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460
Rekrutacja
   

   

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Sopocka Szkoła Montessori"  składa się z trzech etapów: 

I etap ( sobota w godz. 10.00-12.00) obejmuje udział  rodziców (bez dziecka) w Dniu Otwartym. W trakcie dnia otwartego będzie możliwość zapoznania się z programem i sposobem realizacji nauczania w naszej szkole. Można będzie porozmawiać z kadrą szkoły, w tym także z wychowawcami klasy 1-3 , klasy 4-6 i klasy 7-8 . Będzie czas na obejrzenie/zwiedzenie szkoły i jej  otoczenia oraz na zadawanie pytań nauczycielom,psychologowi szkolnemu, pedagogowi szkolnemu oraz przedstawicielom Rodziców szkolnych.

 Po spotkaniu Rodzice będą mogli zapisać się na spotkania indywidualne z dyrektorem szkoły i wychowawcą, które stanowią drugi etap rekrutacji. 

II etap to indywidualne spotkanie Rodziców i ich dzieci z dyrektorem szkoły oraz wychowawcą klasy. Na to spotkanie zapraszamy serdecznie rodziny wspólnie z dzieckiem. Wszystkie spotkania odbędą się  w terminach ustalonych w trakcie Dnia Otwartego. 

III etap, po potwierdzeniu przez Szkołę  możliwości przyjęcia ucznia oraz uzgodnieniu i zaakceptowaniu wzajemnych zobowiązań zaprosimy Państwa na podpisanie umowy o kształcenie na nadchodzący rok szkolny.  

Prowadzimy rekrutację do klasy pierwszej a także na pojedyncze wolne miejsca w wybranych klasach starszych.

Dzień otwarty dla rodziców  kandydatów na uczniów, na rok szkolny 2019/2020:

2 marca 2019 - sobota

godz. 10.00

ul. Tatrzańska 19, 81-814 Sopot

 

W celu zgłoszenia udziału w procesie rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem Szkoły

  tel.  +48 515 256 108

         +48 515 256 107